Дизайн інтерє'ру

Стіна з дерев'яних дощок - Майстер 24

Дерев’яний декор стіни – прекрасний спосіб зробити незвичайний акцент у вашій кімнаті. Завдяки акцентній дерев’яній стіні, поверхня в приміщенні не виглядає однорідною і плоскою, а весь інтер’єр здаєтся ефектним і неординарним. Дерево відмінно пристосовується до зовнішнього середовища в природі, чудесно адаптується і поєднується в різних стилях інтер’єру – більш універсальний матеріал для будівництва та оздоблення складно собі уявити.

Зокрема, можна виділити п’ять стилів, в яких акцентна стіна з дерева буде виглядати доречно, прекрасно доповнивши собою обраний стиль.

Світові дизайнери радять ретельно підходити до вибору матеріалів, та хоча би поверхнево ознайомитись з східним мистецтвом оформлення інтер’єрів фен-шуй , адже це ваша домівка і вам повинно бути комфортно.

У скандинавському стилі

При використанні дерев’яної стіни можна акцентувати увагу на різниці фактур, це не тільки змінить геометрію, але і підкреслить основну ідею дизайну. Таке рішення стане прекрасним доповненням до скандинавського стилю.

Чудову реалізацію скандинавського стилю можна спостерігати на зображенні внизу, дизайнер цього приміщення зробив два акценти: один – колірний, вибравши червоний колір в елементах декору , а другий – фактурний, використавши дерев’яні дошки в обробці фронтальної стіни.

У скандинавському стилі чудово виглядатиме вибілене дерево – білений дуб або береза. Вони добре виглядають у традиційних для скандинавського стилю білих інтер’єрах.

Якщо вибирати стінку як центральну прикрасу всієї кімнати, то розмальований варіант стане ідеальним рішенням, що привнесе динамічність, оригінальність і колірну насиченість.

В еко стилі

Екологічно чисті будинки – тренд останніх років. Дерево – один з найбільш поширених матеріалів, що використовують при їх створенні. Акцентна стіна з дерева буде прекрасним доповненням, наприклад в спальні або вітальні. Також відмінно може виглядати стіна з дерева, яка поєднується з з іншими дерев’яними предметами, як на фотографії внизу.

В стилях шале або рустик

Стиль шале відрізняється своєю простотою і водночас вишуканістю, невимушеністю і природністю. Для обробки поверхонь і акцентних стін часто використовується дерево.

Так як стилі шале і рустик зазвичай акцентують навмисну ​​природність, необробленість, неотесаність і навіть грубість в обробці, бажано використовувати дерево «з історією», можна комбінувати дошки різної довжини і ширини або різного забарвлення.

У стилі кантрі

Стиль кантрі також радо прийме в свої «обійми» декор з дерева в цілому і дерев’яну акцентну стіну зокрема. Є щось особливе у використанні грубуватої деревини з ефектом необробленості.

Не зайвим буде сказати, що в стилі кантрі багато елементів декору виконані з дерева, так що сполучуваність обробки і аксесуарів гарантована.

Залишити відповідь