Дизайн інтерє'ру

Цегляна стіна в інтер'єрі - Майстер 24

Використання прийому «ефект цегляної стіни» з успіхом йде в ногу зі світовими тенденціями з року в рік. Найчастіше застосовується прийом викладки цеглин на широку фронтальну стіну від підлоги до стелі. Улюблений дизайн – імітація необробленої фасадної цегли «під старовину» або акуратна біла кладка з такими ж білими швами.

Щоб внести різноманітність, ми зібрали кілька цікавих рішень для стін з використанням тих же цеглин, які не настільки широко використовувані, але від цього не менш цікаві й варті уваги.

Світові дизайнери радять ретельно підходити до вибору матеріалів, та хоча би поверхнево ознайомитись з східним мистецтвом оформлення інтер’єрів фен-шуй, адже це ваша домівка і вам повинно бути комфортно.

Застосовуйте глухе кольорове фарбування

Цегляну стіну успішно можна фарбувати в один колір. Причому колір цей підібрати можна по віялу в будівельному магазині, і тут у вас є величезний спектр для творчих пошуків і рішень.

Використовуючи фарбу, яка стійко переносить чистку і вологе прибирання, ви вбережете себе від подальших проблем.

Імітуйте неакуратну штукатурку

Застосування цього ефекту дуже мальовничо виглядає «вживу». Все, що необхідно – в деяких місцях не надто акуратно і нерівномірно нанести штукатурку. У підсумку, якісь ділянки у вас будуть приховані за її шаром повністю, якісь – зовсім не будуть зачеплені, а в деяких місцях крізь тонкий шар штукатурки будуть проглядатися цеглини.

Використовуйте цей прийом на відкритих поверхнях, тому, якщо ви плануєте заставити стіну меблями або вішати на неї масивний декор, всі зусилля можуть бути марними – адже плоди вашої творчості елементарно ніхто не побачить.

Виділяйте цеглою димохід

Якщо у вашому будинку є розкішний справжній камін, прикрасити його портал і сам димар можна саме цегляною кладкою. Причому, незалежно від стилю, вона може бути грубою або дуже акуратною.

Такий самобутній варіант обробки часто сприймається сам по собі, без оглядки на ступінь витонченості або, навпаки, брутальності навколишнього інтер’єру. А несподіваний контраст найчастіше зіграє вам на руку.

Застосовуйте нестандартні способи розкладки

Найпоширеніший спосіб укладання цегли – з кроком «один до двох». Це означає, що кожен наступний ряд ви зміщуєте на основу цегли, скажімо, вправо. При такій кладці через один – крок повторюється, і ви отримуєте якусь подобу «шахматки», тільки у виконанні прямокутними елементами.

Виглядає вона дуже акуратно і вивірено, і особливо добре буде виглядати в лаконічних сучасних інтер’єрах, які люблять прості лінії і симетрію.

Залишити відповідь