Будівельний блог

Відтінки сірого в інтер'єрі - Майстер 24

Гра з кольором – одне з найцікавіших занять в дизайні інтер’єрів. Найцікавіше тут те, що ви не можете оцінювати колір окремо, його варто вибирати виходячи з текстури предмета, оточення, ступеня освітленості кімнати і багатьох інших факторів. Існує думка, що кольори діляться на теплі і холодні. Це не зовсім вірно, і на наступних фотографіях ми спробуємо виявити ті моменти, які впливають на сприйняття сірого кольору і його зміни в залежності від оточення.

Світові дизайнери радять ретельно підходити до вибору матеріалів, кольорів, відтінків, та хоча би поверхнево ознайомитись з східним мистецтвом оформлення інтер’єрів фен-шуй, адже це ваша домівка і вам повинно бути комфортно.

Сіро-коричневий
Сіро-коричневий є одним з найбільш актуальних нині відтінків сірого. Він не надто теплий і не надто холодний, не яскравий і не тьмяний. Цей колір здалеку можна назвати сірим, але, придивившись, ви побачите теплі нотки, наближені до коричневого (але не до бежевого).

Сіро-білий
Цей відтінок можна назвати «сірим з сірих». Він створений з поєднання чорного і білого кольорів, при цьому білого значно більше. Він чистий, дуже зрозумілий в своїй простоті і приємний для очей. Найкраще поєднується з білим кольором.

Сіро-жовтий
Тут чітко простежуються вкраплення жовтого відтінку в сірий колір. Він стає відверто теплим і створює ідеальну базу для поєднання зі світлими породами дерева, золотими аксесуарами і текстилем в теплих тонах.

Сіро-зелений
Сіро-зелений – відтінок, який досить рідко використовують. Він дуже складний, тому вибираючи його, усвідомлюйте всю відповідальність, тому як подальший підбір матеріалів потрібного кольору для даної кімнати буде досить важким. Добре виглядає в поєднанні із зеленою оббивкою меблів , текстилем того ж кольору. Одним словом, обов’язково використовуйте чистий зелений того ж відтінку, щоб підкреслити навмисність свого вибору, інакше ви ризикуєте, що сіро-зелений здаватиметься просто брудним.

Залишити відповідь