Кольори та фактури

Поєднання зеленого і фіолетового в інтер'єрі - Майстер 24

Майстер 24 представляє вам одне з найчарівніших, на наш погляд, поєднань зелених відтінків з фіолетовими, яке до цих пір не надто часто можна було зустріти в сучасному житловому інтер’єрі.

Зелений і фіолетовий кольори навіть в природних умовах завжди йдуть поруч, що красномовно говорить про те, наскільки вони один одному підходять. Тому, за допомогою цієї статті, ми прагнемо відкрити для вас нові грані цих мальовничих відтінків. Розглянемо кілька найбільш успішних поєднань фіолетового з зеленим для того, щоб в майбутньому зробити вибір на їх користь при оформленні власного будинку.

Відтінки дорогоцінних каменів

Якщо вам до смаку нетривіальне поєднання зеленого і фіолетового, яке, всупереч всім забобонам, ви хочете застосувати в спальні, слід вибрати для цієї кімнати аметистовий і смарагдовий кольори . Вони досить самостійні, але відмінно комбінуються, адже належать до холодних відтінків.

Можна підібрати, наприклад, фіолетову постільну білизну, а покривало постелити холодного зеленого тону. Так як трав’яниста гамма надає тонізуючу і заспокійливу дію, то застосування її в спальні стане вельми доречним, а млосні загадкові фіолетові відтінки створять потрібну атмосферу.

Зелений – колір успіху і багатства, тому Майстер 24 радить ознайомитись з східним мистецтвом оформлення інтер’єрів фен-шуй, адже це ваша домівка і вам повинно бути комфортно.

Приголомшливий дорогоцінний відтінок фіолетового здатний прикрасити скромну вітальню, якщо вибрати його основним для приміщення, а необхідний фон створити за допомогою блідо-зеленого кольору.

Кольори лавандового відтінку для дитячої кімнати

Уже не раз в наших статтях йшлося про вплив яскравих сміливих кольорів та їх поєднань на дитячу психіку. Не стануть винятком і вищезгадані зелений і фіолетовий, тому:

Вибираючи дане поєднання для дитячої кімнати, рекомендуємо звернути увагу на вже знайомі вам пастельні відтінки: бузковий, лавандовий, фісташковий, трав’яний, натуральний салатний .

Більш світлі відтінки зеленої і фіолетовою гами можна застосувати для стін і стелі, для меблів, а ось акценти у вигляді невеликих предметів (крісла, стільці, абажури , покривала і килимки) можна вибрати насиченіші.

Зелено-фіолетове поєднання універсальне і підійде як для дівчинки, так і для хлопчика. Але і в тій і іншій кімнаті велика кількість білого кольору, що супроводжуватиме яскраві кольори, допоможе візуально розбавити їх і полегшити зорове сприйняття.

Зонування за допомогою фіолетово-зеленої гами

Незримо відокремити робочу зону кухні від їдальні або ж зону відпочинку в спальні можна нехитрим способом за допомогою поєднання кольорів. Так як говоримо ми про зелений і фіолетовий кольори, відповідно, з їх допомогою рекомендуємо визначити необхідні області приміщення.

Кухня

Під час приготування їжі або миття посуду, господиня, як правило, зосереджена або про щось розмірковує. Тому стіну біля робочої поверхні можна забарвити в ненав’язливий світло-фіолетовий (або бузковий) колір. Для зони їдальні рекомендуємо вибрати зелене оточення, вам підійдуть природні трав’яні відтінки, які позитивно впливають на апетит і настрій.

Спальня-кабінет

Лілово-бузковий відтінок , використаний на одній зі стін спальні, у якій розміститься робочий куточок, допомагає зібратися і налаштуватися на роботу. Протилежну стіну за узголів’ям ліжка краще пофарбувати в заспокійливий відтінок молодої зелені, що сприяє розслабленню.

Пастельні відтінки фіолетового і зеленого

Експериментувати на тему варіацій зеленого і фіолетового можна за допомогою їх пастельних (блідих) похідних. Приміром, в невеликій спальні можна застосувати різні комбінації даних квітів в оббивці меблів, килимі і шторах, декорі (блідо-фісташковий і ніжний бузковий), поєднуючи їх з жовтим, помаранчевим, кремовим, світло-бежевим.

В світлій кухні-вітальні можна використовувати блідо-чорничний і оливковий відтінки відповідно для однієї зі стін і на фасадах кухонних меблів.

Залишити відповідь