Дизайн інтерє'ру

Еко стиль в різних кімнатах - Майстер 24

Не слід захаращувати простір кімнат, якщо ви хочете створити інтер’єр в еко стилі. Стіни повинні бути гладкими, без зайвого декору (можете повісити пару нейтральних пейзажів або натюрмортів), меблі повинні бути представлені ​​тільки необхідними предметами, на вікна повісьте легкі функціональні штори і тюль, відмовтеся від великої кількості декоративних штучок. Пам’ятайте, інтер’єр в стилі еко повинен бути легким, гнучким і ненав’язливим, а весь простір – наскрізь пронизаним повітрям і свободою.

Світові дизайнери радять ретельно підходити до вибору стилістики, та хоча би поверхнево ознайомитись з східним мистецтвом оформлення інтер’єрів фен-шуй, адже це ваша домівка і вам повинно бути комфортно.

Спальня

Не має значення, облаштовуєте ви спальну кімнату для себе, дітей або гостей, еко стиль тут може відчуватися дуже явно або звучати лише відгомонами в декорі.

Обклейте стіни нейтральними паперовими шпалерами з квітковим візерунком або покрийте водоемульсійною фарбою, щоб потім прикрасити їх мальовничими полотнами. На підлогу постеліть легкий килим з натурального волокна, стелю можна просто побілити або оформити декоративними балками. Напівпрозорі штори використовуйте для оформлення віконних прорізів, а лаконічної форми дерев’яне ліжко (можна з кованими елементами) застеліть бавовняним покривалом.

Спальня в еко стилі наділена строго визначеною функцією кімнати для відпочинку, тому не потрібно розміщувати в ній крісла для чаювань і книжкові стелажі.

Вітальня

Щоб зробити вітальню більш витонченою навіть при використанні в її оформленні ознак еко стилю, в оздобленні кімнати потрібно задіяти дорогі натуральні матеріали: паркет або натуральний камінь для підлоги, добротні тканини для оббивки, тверді породи деревини для меблів.

Настільки популярні сьогодні металопластикові вікна та двері абсолютно не підходять для застосування в еко інтер’єрі. Щоб обстановка виглядала природно і відповідала даному стилю, краще замовити якісні дерев’яні рами, оброблені за всіма правилами. Довговічність і естетика вам гарантовані.

Кухня і їдальня

Як було сказано вище, сучасна екологічна кухня, яку важко уявити без прогресивної побутової техніки, не тільки полегшує наші будні, але спрямована на збереження здоров’я людини і навколишнього середовища. До того ж, замаскувати блискучі фасади кухонного устаткування можна за дверцятами шаф, виготовлених з чистих твердих порід дерева: дуба, бука, черешні.

Говорячи про зовнішній вигляд меблів для кухні, потрібно зауважити, що вона повинна бути не більше вигадлива, ніж у вітальні або спальні, виконаних в еко стилі.

Лінії прямі, форми прості і зрозумілі, без явного декору. Можна прикрасити стіни підвісними полицями, на яких потім стоятимуть керамічні глечики та плетені кошики , живі квіти в горщиках.

Ванна кімната

Оформити ванну кімнату в еко стилі можна за допомогою облицювальних матеріалів, не забуваючи, що подібний інтер’єр сам по собі не повинен бути надмірно насиченим, особливо, коли приміщення досить невелике.

Використовуйте матову шорстку плитку або камінь для підлоги, дзеркала в грубих рамах, спеціально оброблені меблі з дерева, керамічну сантехніку.

Красиво і неймовірно естетично, до того ж з користю для ваших ніжок, виглядатиме галькова кладка підлоги кімнати.

Ми впевнені, кожен з вас заслуговує кращого: світу, оточення, інтер’єру, то ж не позбавляйте себе права жити в красивому і екологічно чистому будинку.

Залишити відповідь