Дизайн інтерє'ру

Еко стиль в інтер'єрі - Майстер 24

Еко стиль, насамперед, створювався для того, щоб буквально «рятувати» жителів великих міст від напруги і негативу, викликаних прискореним ритмом життя, а також забрудненням екології. Крім цього, він володіє й іншими перевагами, про які ми хочемо розповісти у цій статті.

  • В еко стилі не має місця пластику і полімерам, небажано також використовувати фарбування, в кращому випадку, можна застосувати грунтовку, морилку і лак.
  • Всупереч розхожій думці, сучасні високі технології невіддільні від екологічного стилю, адже вони спрямовані на заощадження і гуманне поводження з природними ресурсами, наприклад, пральні і посудомийні машини економно витрачають воду і електроенергію
  • Чистота матеріалів, прості лінії і форми є основоположними для еко стилю

Основні риси стилю

Колірна гамма

Для створення еко стилю інтер’єр необхідно насичувати природними кольорами і похідними від них відтінками, а ось яскраві кислотні і складні у поєднанні використовувати неприпустимо.

Світові дизайнери радять ретельно підходити до вибору кольорів, та хоча би поверхнево ознайомитись з східним мистецтвом оформлення інтер’єрів фен-шуй, адже це ваша домівка і вам повинно бути комфортно.

Ви вчините правильно, якщо будете використовувати чисті однозначні тони: пісочний, бежевий, білий, блакитний, сірий, синій, трав’яний, теракотовий, бурий, чорний в невеликій кількості, блідо-жовтий та інші. Просто постарайтеся вибирати кольори, виходячи з того, як вони виглядають в природному оточенні живої природи (синє небо, приємна зелень листя, блакить водойми, сіро-бура кора дерев).

Матеріали

Дерево – першочерговий матеріал, який вказує на присутність еко стилю в інтер’єрі, тому, найчастіше, тут його використовують у великій кількості для оформлення стелі, підлоги, стін, меблів та інших елементів.

Меблі та аксесуари

При виборі підходящого стилю меблів звертайте увагу не тільки на природу матеріалу, а й форму предметів, які збираєтеся придбати. Простий, навіть дещо примітивної форми, стіл, ліжко, крісла і стільці, шафа і диван красномовно вкажуть на свою приналежність до еко стилю. При цьому, обробка предметів цілком може бути ніби незавершеною і грубою, це лише підкреслюватиме характерну фактуру матеріалів.

Як декор, що ілюструє особливості еко стилю, вибирайте всілякі корзини і скрині , плетені з ротанга і лози, керамічний і скляний посуд, вази і графини, бавовняні килимки та солом’яні циновки, лляний і бавовняний текстиль, бамбукові ролети.

Залишити відповідь