Кольори та фактури

Травертин - Майстер 24

Гра з кольором – одне з найцікавіших занять в дизайні інтер’єрів. Найцікавіше тут те, що ви не можете оцінювати колір окремо, його варто вибирати виходячи з текстури предмета, оточення, ступеня освітленості кімнати і багатьох інших факторів. Існує думка, що кольори діляться на теплі і холодні. Це не зовсім вірно, і на наступних фотографіях ми спробуємо виявити ті моменти, які впливають на сприйняття сірого кольору і його зміни в залежності від оточення.

Світові дизайнери радять ретельно підходити до вибору матеріалів, кольорів, відтінків, та хоча би поверхнево ознайомитись з східним мистецтвом оформлення інтер’єрів фен-шуй, адже це ваша домівка і вам повинно бути комфортно.

Сіро-коричневий
Сіро-коричневий є одним з найбільш актуальних нині відтінків сірого. Він не надто теплий і не надто холодний, не яскравий і не тьмяний. Цей колір здалеку можна назвати сірим, але, придивившись, ви побачите теплі нотки, наближені до коричневого (але не до бежевого).

Сіро-білий
Цей відтінок можна назвати «сірим з сірих». Він створений з поєднання чорного і білого кольорів, при цьому білого значно більше. Він чистий, дуже зрозумілий в своїй простоті і приємний для очей. Найкраще поєднується з білим кольором.

Сіро-жовтий
Тут чітко простежуються вкраплення жовтого відтінку в сірий колір. Він стає відверто теплим і створює ідеальну базу для поєднання зі світлими породами дерева, золотими аксесуарами і текстилем в теплих тонах.

Сіро-зелений
Сіро-зелений – відтінок, який досить рідко використовують. Він дуже складний, тому вибираючи його, усвідомлюйте всю відповідальність, тому як подальший підбір матеріалів потрібного кольору для даної кімнати буде досить важким. Добре виглядає в поєднанні із зеленою оббивкою меблів , текстилем того ж кольору. Одним словом, обов’язково використовуйте чистий зелений того ж відтінку, щоб підкреслити навмисність свого вибору, інакше ви ризикуєте, що сіро-зелений здаватиметься просто брудним.

Травертин - Майстер 24

Декоративна штукатурка Гротто має дуже широкий спектр застосування: від декорування під старовину до використання в сучасних інтер’єрах. Використовуючи Гротто, можна створити власний унікальний інтер’єр з безліччю декоративних рішень. Ця штукатурка просто створена для інтер’єру, особливо якщо поєднувати її з додатковими лаками.

Безсумнівним плюсом є паропроникність цієї штукатурки, що дає можливість використовувати її для обробки вологих приміщень та захистити стіни від розвитку бактерій і грибків. Декоративна штукатурка гротто – міцне зносостійке покриття, яке чудово миється, тож може використовуватись не тільки в житлових приміщеннях, але й в офісах, магазинах, ресторанах, тощо…

Травертин - Майстер 24

Венеціанська штукатурка створює враження, що стіни в інтер’єрі оброблені мармуром. Венеціанська штукатурка, яку також називають рідким мармуром, дозволяє створити розкішний інтер’єр. Особливий склад венеціанки включає дрібну крихту цінних сортів каменя: мармуру, онікса, малахіту, кварцу, граніту та інших, які дозволяють отримати фактурну поверхню з глибинним свіченням. Така обробка стін прекрасно гармоніює з дорогими меблями з натурального дерева, декором і текстилем.

Технологія нанесення Венеціанської штукатурки принципово відрізняється від звичайної, являє собою вид унікального декоративного покриття для стін. Венеціанка користується великим успіхом у цінителів розкішних інтер’єрів, адже Венеціанка застосовувалась для створення фресок в королівських палацах по всій Європі