Про Майстер 24

maister24about

Майстер 24 – це найкращий будівельний регіональний портал, ми допомагаємо людям зробити свої домівки красивішими і затишнішими, підключайтесь до нашого ресурсу і користуйтесь ідеями нашого товариства.

Майстер 24 - виконує роботи по дизайнерському, декоративному та художньому оформленню інтер’єру у м. Дрогобич, м. Трускавець, м. Стрий, м. Борислав, смт. Східниця.

Ми зібрали найкращих фахівців у своїх галузях – будівельників, дизайнерів, художників, декораторів, майстрів різноманітної спеціалізації, які охайно, якісно та оперативно приведуть до ладу вашу оселю, ми реалізуємо проект будь-якої складності та стилістики. Знання сучасних трендів у дизайні та декорі, перфекціонізм в роботі та клопітка праця над деталями в поєднані з високоякісними оздоблювальними матеріалами – створять інтер`єр, який виправдає Ваші очікування.

Ми віримо в те, що:

  • Гарний, чистий і затишний будинок є необхідним компонентом щасливої родини.
  • Створення ідеального будинку не вимагає великих грошових витрат або сотень квадратних метрів. Все, що потрібно, це натхнення, доступ до необхідних ресурсів, мотивація і душа, яку ми готові вкласти у нашу роботу над вашою оселею.
  • Основні прийоми дизайну та декору інтер’єру можуть бути вивчені й освоєні кожним.
  • Простота і розкіш не виключають одна одну.

Ми впевнені, що:

Вас здивує творча легкість, з якою ми допоможемо Вам підібрати матеріали та створити ідеальний дім, ми відобразимо у інтер`єрі Ваші особисті унікальні риси, врахуємо індивідуальність сприйняття, темперамент, характер, звички.

Для того, щоб розпочати нашу співпрацю дзвоніть за номером +38 093 870 2258, або напишіть нам через форму зворотнього зв’язку.

 

[contact-form-7 id=”205″ title=”Зворотній звязок”]